VOLLEYSCORES
LIVESCORE
INLOGGEN
Samenstelling LSC

Samenstelling LSC

Verantwoordelijke + Media & communicatie

Callens Johan

Johan Callens
Veemeersstraat 12
8540 Deerlijk

056/32 62 02 (tel – Fax)
0476/34 12 18 (gsm)
johan.callens@arbitragevvb.be

Secretaris

Evers Frank

Frank Evers
Hoeveweg 18
3520 Zonhoven

0475/923938 (gsm)

frank.evers1@arbitragevvb.be

Leden

 Derkinderen Paul

Paul Derkinderen

PSC Antwerpen

Jan Blockxlaan 58

2630 Aartselaar

03/888 89 79 (tel)

paul.derkinderen@arbitragevvb.be

 Begas Richard

Richard Begas

PSC Limburg

Spoorwegstraat 18

3800 Sint-Truiden
 

011/72 64 20 (privé)

0478/31 27 32 (gsm)

richard.begas@arbitragevvb.be

 De Ruysscher

Gilbert De Ruysscher

PSC Oost-Vlaanderen

Klapdorp 50

9170 Sint Pauwels

03/776 34 93 (tel & fax)
0486/57 39 94 (gsm)
Gilbert.de.ruysscher@arbitragevvb.be

Sorgeloos

Toon Sorgeloos

PSC Vlaams-Brabant

09/225.50.43 (werk)

toon.sorgeloos@arbitragevvb.be

 Scherrens Willy

Willy Scherrens

PSC West-Vlaanderen

Nieuwstraat 3

8340 Moerkerke-Damme

 

050/50 08 24 (tel)

willy.scherrens@arbitragevvb.be

Landelijke aanduidingen

  Foto   

Didier Delvael
Geluwesesteenweg 65
8940 Wervik

056/31 39 53 (tel)
0495/59 51 88 (gsm)
didier.delvael@skynet.be

Subcommissie opleiding, cursussen en vervolmaking

Geert Blyaert

Geert Blyaert
Dressaertlaan 69
1850 Grimbergen

02/251 51 68 (tel)

geert.blyaert@arbitragevvb.be

Paul Boeckx

Waarnemingen
Paul Boeckx
Uitbreidingsstraat 42
2260 Oevel

014/234434 (tel)
0495/272708 (gsm)
paul.boeckx@arbitragevvb.be

Sperlregels, mini- en zitvolley, recreatie en schoolcompetities

Mestdag Michel

Michel Mestdagh
Oude Molenstraat 69 bus 4
9100 Sint-Niklaas

03/766 87 46
0498/290668 (gsm)
michel.mestdagh@arbitragevvb.be

Nazicht wedstrijdbladen

Guido Ceusters

Guido Ceusters
Kaaskantmolenstraat 41
1840 Londerzeel

052/300624 (prive)
0479/719874
guido.ceusters@arbitragevvb.be

Beachvolleybal

Patrick De Maeyer

Patrick De Maeyer
Hector Henneaulaan 81
1930 Zaventem

02/7200156 (tel)
016/431174 (bureel)
kjell.de.maeyer@telenet.be