VOLLEYSCORES
LIVESCORE
INLOGGEN
COMPETITIE RANGSCHIKKINGEN
OVERZICHT RANGSCHIKKING

Reeks:

Type:



Rangschikking EuroMillions Volley League
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.NOLIKO MAASEIK A1814121491446 
02.KNACK ROESELARE1813203471443 
03.LINDEMANS AALST1810404442238 
04a.TOPVOLLEY CALLANT ANTWERPEN189333452936 
04b.PREFAXIS MENEN1811034402436 
06.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)A184329284220 
07.VDK GENT HEREN1851210244219 
08.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL A1840014164412 
09.VBC WAREMME1822113174711 
10.VBC AXIS GUIBERTIN A182031317499 
Rangschikking EuroMillions Volley League PO
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.NOLIKO MAASEIK A00000005 
02.KNACK ROESELARE00000004 
03.LINDEMANS AALST00000003 
04.TOPVOLLEY CALLANT ANTWERPEN00000002 
05.PREFAXIS MENEN00000001 
06.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)A00000000 
Rangschikking EuroMillions Volley League PD
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.VDK GENT HEREN00000003 
02.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL A00000002 
03.VBC WAREMME00000001 
04.VBC AXIS GUIBERTIN A00000000 
Rangschikking Liga A Vrouwen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.ASTERIX AVO161410145644 
02.VC OUDEGEM1610222422036 
03.VDK GENT DAMES A1610204361934 
04.HERMES VOLLEY OOSTENDE A169223382333 
05.DAUPHINES CHARLEROI169034352530 
06.BARBAR GIRLS A166316322925 
07.RICHA MICHELBEKE165146283521 
08a.DATOVOC TONGEREN165128263419 
08b.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL164237263519 
10.JARACO AS1624010214014 
11.CALLANT ANTWERP LADIES VT152111114409 
12.VC MOSAN YVOIR15001148451 
Rangschikking Liga B Mannen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.AVOC ACHEL A1914311541849 
02.VOLLEYBALTEAM LENDELEDE A1913402512147 
03.GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE A2011333483242 
04.VC DUVEL PUURS1910432492641 
05.MENDO BOOISCHOT A199154423034 
06.VT MARKE-WEBIS WEVELGEM199226403233 
07.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS A209128413431 
08.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE A197039293924 
09.V.C. ZOERSEL A1961210344122 
10.VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN A1961111254121 
11.WARA GENK A1944011314320 
12.VC WALHAIN1942310294419 
13.VC GEMBLOUX1950014204715 
14.JTV DERO ZELE - BERLARE A190121611564 
Rangschikking Liga B Vrouwen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.FORZA OUDENAARDE1614101461144 
02.VOLLEYBALTEAM LENDELEDE A1713103431741 
03.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-A179323422735 
04.SC THIMISTER-HERVE1710124392434 
05.NAMUR VOLLEY179134392832 
06a.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE A187308333227 
06b.Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUT186417363527 
08.VCO FARCIENNES177217333126 
09.M. SIKS BLAASVELD VC186147333824 
10.UVOC UIKHOVEN1860210253720 
11.VKT TORHOUT A173329253917 
12.VC OLNE MONTAGNARDS1821312224711 
13.BARBAR GIRLS B18001174541 
Rangschikking 1ste Nationale Mannen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.BW NIVELLES1711024412435 
02.Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUT169133382332 
03a.REMBERT TORHOUT HEREN1710007352730 
03b.ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBC178225373030 
05.VC TESLA LINT168134362829 
06a.M. SIKS BLAASVELD VC175606363227 
06b.DE MITTERS WESPELAAR178036333227 
08.MENDO BOOISCHOT B175426323625 
09.VBC AXIS GUIBERTIN B166127293222 
10a.VB ESNEUX162518253717 
10b.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL B164219263517 
12.PERVOL RUISELEDE161031214466 
Rangschikking 1ste divisie heren A
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.V.C. HELIOS ZONHOVEN1711024392035 
01b.V T I BLOK HASSELT1710133402535 
03.KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN 179314382634 
04a.STALVOC BEVERLO 177325372829 
04b.LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN 169025332329 
06.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) B187236353628 
07.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL C175417303424 
08.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-C185247333923 
09.NOLIKO MAASEIK B165137273320 
10.BVMV BEERSE171628294217 
11a.VBC BEVO GEETBETS1733110244016 
11b.VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS A173239234216 
Rangschikking 1ste divisie heren B
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.VC FELCO GAVERE1711312452140 
02.VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS 179332432336 
03.VBC DOSKOM MOORSLEDE169133362332 
04.VC PACKO ZEDELGEM 188316393031 
05.EVO D'HONDT ENAME 175543383229 
06.VC KALKEN176425353128 
07.OLVA BRUGGE186336373527 
08.GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B176236323225 
09.EVOCO COMINES177118322924 
10.ZOVOC ZOMERGEM166037253221 
11.VC AALTER162111214429 
12.JARTAZI DENDERHOUTEM16001152481 
Rangschikking 2de divisie heren A
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.MENDO BOOISCHOT C1714111481545 
02.WARA GENK B1712203431840 
03.VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLEN1712113441839 
04.VCK BOLDERBERG1711015372134 
05.VC GEEL 177415382830 
06.V.C. ZOERSEL B176425363328 
07.HE-VOC HECHTEL-EKSEL175138283620 
08a.KIVOLA RIEMST 174319253719 
08b.VEM - MAASMECHELEN174238284119 
10.V.C. HEIST DELHAIZE HERENTHOUT1750210243817 
11.ELVOC ELEN1730311204312 
12.VCV LEEFDAAL-BERTEM C17100166493 
Rangschikking 2de divisie heren B
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE178531462537 
02.SVEKA SCHOTEN 1710223422536 
03.VCV LEEFDAAL-BERTEM A177523412733 
04.JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL178216352929 
05.HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 177235363128 
06a.VOLMAR EKEREN 176416333227 
06b.KONINKLIJKE MORTSEL VC177226313227 
08.KRUIKENBURG TERNAT175336363624 
09.OLYMPIA HAACHT 173356304120 
10.GEEL ZWART WIJNEGEM 175048293819 
11.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B1751110223618 
12.VCV LEEFDAAL-BERTEM B171131218478 
Rangschikking 2de divisie heren C
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B1714300511148 
02.MEVOC MEERBEKE1711231451940 
03.VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)1710223422136 
04.VC LOPPEM176614393031 
05.BMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBAL177415383130 
06.SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM177325383129 
07.ROEPOVO POPERINGE 176335363127 
08.KNACK ROESELARE B176146313524 
09.Autobedrijf Ost-Assuran Team WETTEREN173149234215 
10.VOLLEY TEAM DIKSMUIDE1731211214313 
11.BEOBANK CITIVO GITS171141118489 
12.ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT17101159494 
Rangschikking 1ste divisie dames A
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS1612202441540 
02a.V.C. ZOERSEL1712104411838 
02b.MAVO DILSEN-STOKKEM 1711213431938 
04.BVMV BEERSE1711123402137 
05.VBC ZANDHOVEN1510113382133 
06.CRISTAL ALKEN JEVAL 179125362731 
07.WEVOC WELLEN178126342928 
08.VC GEEL 176218303423 
09.DIEVOC DIEPENBEEK 164039213715 
10.MENDO BOOISCHOT 172111315459 
11.V.C. RETIE172101414448 
12.VC OLEN17000175510 
Rangschikking 1ste divisie dames B
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.BIDAVO BISSEGEM 1712113442239 
02a.BEVO BEOBANK ROESELARE A1710313412237 
02b.ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT1711123422337 
04.AVANTI AALTER178324392632 
05a.VC LENNIK DAMES 172654384123 
05b.VDK GENT DAMES B174436313823 
05c.VC OUDEGEM B174355353723 
08.NIDAK NIEUWKERKEN175237313822 
09.VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS 174418313821 
10.HERMES VOLLEY OOSTENDE B175039263718 
11.VELVOC VELTEM-BEISEM1750111244116 
12.MAVOC-MECHELEN172339254415 
Rangschikking 2de divisie dames A
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.VC TESLA LINT1714021471244 
02.KONINKLIJKE MORTSEL VC1712041452040 
03.ARVOC ARENDONK179206372631 
04.JARACO AS B176524403030 
05.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL B178207342728 
06.V.C. HEIST DELHAIZE HERENTHOUT187227333727 
07a.KIVOLA RIEMST 177127303125 
07b.HVC HELCHTEREN177127303425 
09.KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN 1752010243519 
10.JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL1750210243917 
11a.VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLEN1713112184610 
11b.V.C. KASTERLEE1621211164110 
Rangschikking 2de divisie dames B
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.VC HEBO BORSBEKE-HERZELE 1711321471941 
01b.MEVOC MEERBEKE1911323482541 
03.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-B189432472838 
04.VKT TORHOUT B178522442436 
05.LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN A187344403531 
06.VC WIVO WINGENE 177316363028 
07a.ASTERIX AVO BEVEREN B175345353625 
07b.GOVOK CAMMAERT GOOIK 178018283025 
07c.KUROS ZULTE DAMESVOLLEY187128313625 
10.LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN B1742110233917 
11.GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE1831212224613 
12a.BEVO BEOBANK ROESELARE B1821312214811 
12b.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B1721311194511 
Rangschikking Supercup Vrouwen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.ASTERIX AVO10000300 
01b.DATOVOC TONGEREN10000030 
Rangschikking Champions Cup
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.NOLIKO MAASEIK10000320 
01b.KNACK ROESELARE10000230 


LEGENDE
SAantal gespeelde wedstrijden
W3/1Aantal wedstrijden gewonnen met 3/0 of 3/1
W3/2Aantal wedstrijden gewonnen met 3/2
V3/2Aantal wedstrijden verloren met 3/2
V3/1Aantal wedstrijden verloren met 3/0 of 3/1
WSAantal gewonnen sets
VSAantal verloren sets
PPuntentotaal