VOLLEYSCORES
LIVESCORE
INLOGGEN
COMPETITIE RANGSCHIKKINGEN
OVERZICHT RANGSCHIKKING

Reeks:

Type:



Rangschikking NAT MEISJES / FILLES U19 JUNIORES
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.TCHALOU VOLLEY30000618 
02.SC THIMISTER-HERVE30000527 
03.VDK GENT DAMES30000243 
04.MENDO BOOISCHOT30000060 
Rangschikking NAT JONGENS / GARCONS U17 / SCOLAIRE
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.MENDO BOOISCHOT30000618 
02.VBC WAREMME A30000426 
03.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)30000344 
04.SKILL TOURNAI VC30000060 
Rangschikking NAT MEISJES / FILLES U15 CADETTES
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.MENDO BOOISCHOT30000609 
02.DATOVOC TONGEREN30000426 
03.VBC WAREMME30000243 
04.VC GEMBLOUX30000060 
Rangschikking NAT JONGENS / GARCONS U13 MINIMES
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)30000609 
02.LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN30000426 
03.VBC WAREMME30000243 
04.NAMUR VOLLEY30000060 
Rangschikking NAT JONGENS / GARCONS U19 / JUNIORS
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.MENDO BOOISCHOT30000618 
02.AXIS GUIBERTIN30000527 
03.NOLIKO MAASEIK30000243 
04.VBC WAREMME30000060 
Rangschikking NAT MEISJES / FILLES U17 SCOLAIRE
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.TCHALOU VOLLEY30000627 
02.SC THIMISTER-HERVE30000536 
03.MENDO BOOISCHOT30000243 
04.VOC SCHRIEK30000262 
Rangschikking NAT JONGENS / GARCONS U15 CADETS
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.VBC WAREMME30000627 
02.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)30000527 
03.KRUIKENBURG TERNAT30000344 
04.NAMUR VOLLEY30000060 
Rangschikking NAT MEISJES / FILLES U13 MINIMES
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.VBC ZANDHOVEN30000536 
02.TCHALOU VOLLEY30000536 
03.MENDO BOOISCHOT30000344 
04.SC THIMISTER-HERVE30000252 
Rangschikking EuroMillions Volley League
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.NOLIKO MAASEIK A1814121491446 
02.KNACK ROESELARE1813203471443 
03.LINDEMANS AALST1810404442238 
04a.TOPVOLLEY CALLANT ANTWERPEN189333452936 
04b.PREFAXIS MENEN1811034402436 
06.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)A184329284220 
07.VDK GENT HEREN1851210244219 
08.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL A1840014164412 
09.VBC WAREMME1822113174711 
10.VBC AXIS GUIBERTIN A182031317499 
Rangschikking EuroMillions Volley League PO
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.NOLIKO MAASEIK A10711127929 
02.KNACK ROESELARE107111271328 
03.LINDEMANS AALST104204191619 
04.TOPVOLLEY CALLANT ANTWERPEN103034182414 
05.PREFAXIS MENEN103106142312 
06.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)A1010098283 
Rangschikking EuroMillions Volley League PD
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL A63102121013 
02.VBC WAREMME6310214912 
03.VDK GENT HEREN61122111410 
04.VBC AXIS GUIBERTIN A6112210147 
Rangschikking Liga A Vrouwen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.ASTERIX AVO2219201631161 
02.VC OUDEGEM2214332592551 
03.VDK GENT DAMES A2213414532748 
04.HERMES VOLLEY OOSTENDE A2213225513145 
05.DAUPHINES CHARLEROI2213135513244 
06.DATOVOC TONGEREN227249394529 
07.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL226349384728 
08a.BARBAR GIRLS A2263112354725 
08b.RICHA MICHELBEKE2261510345125 
10.CALLANT ANTWERP LADIES VT2251214275219 
11.JARACO AS2234015255617 
12.VC MOSAN YVOIR221012013644 
Rangschikking Liga A Vrouwen PO 1
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.ASTERIX AVO521111199 
02.VC OUDEGEM511129116 
Rangschikking Liga B Mannen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.AVOC ACHEL A2620312732267 
02.VOLLEYBALTEAM LENDELEDE A2618404672862 
03.VC DUVEL PUURS2615434653456 
04a.GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE A2614336584251 
04b.MENDO BOOISCHOT A2614255603951 
06.VT MARKE-WEBIS WEVELGEM2614228573848 
07.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS A2612239564443 
08.V.C. ZOERSEL A26101213485234 
09.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE A2690314375630 
10.WARA GENK A2665015425828 
11.VC WALHAIN2652415346223 
12.VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN A2661118276221 
13.VC GEMBLOUX2660119266519 
14.JTV DERO ZELE - BERLARE A2631220216913 
Rangschikking Liga B Vrouwen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.FORZA OUDENAARDE2420211691865 
02a.VOLLEYBALTEAM LENDELEDE A2415405603053 
02b.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-A2414433623553 
04.SC THIMISTER-HERVE2414127533546 
05a.VCO FARCIENNES2411238504240 
05b.NAMUR VOLLEY2411238514340 
07.M. SIKS BLAASVELD VC2410158484537 
08.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE A2486010454436 
09.Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUT2475210444933 
10.UVOC UIKHOVEN2480313344927 
11.VKT TORHOUT A2453412375425 
12.VC OLNE MONTAGNARDS2421417246512 
13.BARBAR GIRLS B24001234721 
Rangschikking 1ste Nationale Mannen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.BW NIVELLES2214125533046 
02.Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUT2211236483540 
03.REMBERT TORHOUT HEREN2212109453638 
04a.DE MITTERS WESPELAAR2210237463937 
04b.ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBC2210237464137 
06a.MENDO BOOISCHOT B228437444335 
06b.VC TESLA LINT229247474335 
08a.M. SIKS BLAASVELD VC226628454532 
08b.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL B2292110414132 
10.VBC AXIS GUIBERTIN B2272310374728 
11.VB ESNEUX2235212325221 
12.PERVOL RUISELEDE2231414265815 
Rangschikking 1ste divisie heren A
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.V.C. HELIOS ZONHOVEN2214125512646 
02.KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN 2212415513345 
03.V T I BLOK HASSELT2212244523344 
04.STALVOC BEVERLO 2211425523243 
05.LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN 2212037453439 
06.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) B227258404830 
07.NOLIKO MAASEIK B227249404429 
08.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-C225278395126 
09a.VBC BEVO GEETBETS2254211365025 
09b.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL C2254211334925 
11.VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS A2236310355324 
12.BVMV BEERSE2226212335420 
Rangschikking 1ste divisie heren B
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.VC FELCO GAVERE2213423573049 
01b.VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS 2213342572749 
03.VBC DOSKOM MOORSLEDE2213234512946 
04.GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B2211236473440 
05.VC PACKO ZEDELGEM 2210417483539 
06.EVO D'HONDT ENAME 228545483938 
07a.OLVA BRUGGE228437474235 
07b.VC KALKEN228437444035 
09.EVOCO COMINES2281112374127 
10.ZOVOC ZOMERGEM2270312284724 
11.VC AALTER2231216205813 
12.JARTAZI DENDERHOUTEM22001214661 
Rangschikking 2de divisie heren A
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.MENDO BOOISCHOT C2218112612057 
02a.WARA GENK B2214314552649 
02b.VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLEN2215124552549 
04.VCK BOLDERBERG2214017482743 
05.VC GEEL 2211416513342 
06.V.C. ZOERSEL B228527464236 
07.VEM - MAASMECHELEN2263310375127 
08.KIVOLA RIEMST 2263211344826 
09a.ELVOC ELEN2261312334923 
09b.HE-VOC HECHTEL-EKSEL2261312324823 
11.V.C. HEIST DELHAIZE HERENTHOUT2250215245317 
12.VCV LEEFDAAL-BERTEM C221012010644 
Rangschikking 2de divisie heren B
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE2212631612951 
02.SVEKA SCHOTEN 2213324543347 
03.VCV LEEFDAAL-BERTEM A229634523542 
04.HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 2210336483739 
05a.KRUIKENBURG TERNAT228446504236 
05b.JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL2210228433936 
07a.VOLMAR EKEREN 226529404630 
07b.KONINKLIJKE MORTSEL VC2282210374530 
07c.OLYMPIA HAACHT 226367424830 
10.GEEL ZWART WIJNEGEM 2270510374826 
11.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B2261114274921 
12.VCV LEEFDAAL-BERTEM B221131722628 
Rangschikking 2de divisie heren C
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B2218301631660 
02.MEVOC MEERBEKE2214332582451 
03.VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)2213333562648 
04.SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM2210336503839 
05.BMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBAL229427484137 
06.VC LOPPEM227717474236 
07.KNACK ROESELARE B229148404233 
08.ROEPOVO POPERINGE 227438434231
09.VOLLEY TEAM DIKSMUIDE2242214285518 
10.Autobedrijf Ost-Assuran Team WETTEREN2231612275717 
11.ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT2240117195713 
12.BEOBANK CITIVO GITS2221415226112 
Rangschikking 2de Divisie Heren 2de geklasseerden
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.MEVOC MEERBEKE20000416 
02.WARA GENK B20000223 
03.SVEKA SCHOTEN 20000141 
Rangschikking 1ste divisie dames A
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS2216222602454 
02.MAVO DILSEN-STOKKEM 2215313582152 
03.VBC ZANDHOVEN2214413592851 
04.V.C. ZOERSEL2215205532449 
05.BVMV BEERSE2214116482844
06.CRISTAL ALKEN JEVAL 2212127473440 
07.WEVOC WELLEN229229404133 
08.VC GEEL 2272211364627 
09.MENDO BOOISCHOT 2241413275518 
10.DIEVOC DIEPENBEEK 2240315245515 
11.V.C. RETIE2231117215612 
12.VC OLEN2200022566-2
Rangschikking 1ste divisie dames B
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.BIDAVO BISSEGEM 2216213592553 
02.ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT2213324553247 
03.BEVO BEOBANK ROESELARE A2211533543246 
04.AVANTI AALTER229337463936 
05a.VC OUDEGEM B227366464433 
05b.HERMES VOLLEY OOSTENDE B2210039414133 
07.VDK GENT DAMES B225638424930 
08.NIDAK NIEUWKERKEN225449405127 
09a.VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS 2254310405026 
09b.VC LENNIK DAMES 222686455626 
11.VELVOC VELTEM-BEISEM2262113335223 
12.MAVOC-MECHELEN2223413295916 
Rangschikking 2de divisie dames A
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.VC TESLA LINT2218121621558 
02.KONINKLIJKE MORTSEL VC2214161582950 
03.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL B2213207492943 
04.JARACO AS B229535523640 
05a.ARVOC ARENDONK2210318463837 
05b.V.C. HEIST DELHAIZE HERENTHOUT229427454337 
07.HVC HELCHTEREN228239394531 
08.KIVOLA RIEMST 228149384430 
09.JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL2270213304923 
10.KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN 2252015285019 
11.V.C. KASTERLEE2233214255517 
12.VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLEN2213216226111 
Rangschikking 2de divisie dames B
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.VC HEBO BORSBEKE-HERZELE 2415333623054 
02a.MEVOC MEERBEKE2413524603251 
02b.VKT TORHOUT B2412633613551 
04.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-B2411544593947 
05a.VC WIVO WINGENE 249636554342 
05b.GOVOK CAMMAERT GOOIK 2413119473742 
07.LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN A248556524939 
08.KUROS ZULTE DAMESVOLLEY2482311415131 
09.ASTERIX AVO BEVEREN B245379425728 
10.LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN B2463213345426 
11a.BEVO BEOBANK ROESELARE B2433513356120 
11b.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B2442414336020 
13.GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE2432415306317 
Rangschikking 2de Divisie Dames 3de geklasseerden
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL B21010544 
02.VKT TORHOUT B20101452 
Rangschikking Supercup Vrouwen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.ASTERIX AVO10000300 
01b.DATOVOC TONGEREN10000030 
Rangschikking Champions Cup
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.NOLIKO MAASEIK10000320 
01b.KNACK ROESELARE10000230 
Rangschikking Heren 1ste Provinciale - 2de Geklasseerden
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.VC TESLA LINT400008112 
02.AVOC ACHEL B40000639 
03.EEVOC ERTVELDE-EVERGEM40000547 
04.VBT MACHELEN40000263 
05.VT ROKAVO ROLLEGEM-KAPELLE40000181 
Rangschikking Dames 1ste Provinciale - 2de Geklasseerden
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.BOVOC BOUWEL400007210 
02.AVOC ACHEL40000649 
03.REAL DAMES WETTEREN40000557 
04.VLAMVO VLAMERTINGE40000475 
05.KRUIKENBURG TERNAT40000374 


LEGENDE
SAantal gespeelde wedstrijden
W3/1Aantal wedstrijden gewonnen met 3/0 of 3/1
W3/2Aantal wedstrijden gewonnen met 3/2
V3/2Aantal wedstrijden verloren met 3/2
V3/1Aantal wedstrijden verloren met 3/0 of 3/1
WSAantal gewonnen sets
VSAantal verloren sets
PPuntentotaal