VOLLEYSCORES
LIVESCORE
INLOGGEN
Samenstelling LSC

Samenstelling LSC

Verantwoordelijke a.i. + Media & communicatie

Foto Kurt Mariën
Adriaan Sanderslei 53
2630 Aartselaar
0479/45 14 03 (gsm)
kurt.marien@arbitragevvb.be

Secretaris

Evers Frank Frank Evers
Hoeveweg 18
3520 Zonhoven
0475/92 39 38 (gsm)

frank.evers1@arbitragevvb.be

Leden

 Derkinderen Paul Paul Derkinderen

PSC Antwerpen

Jan Blockxlaan 58
2630 Aartselaar

03/888 89 79 (tel)

paul.derkinderen@arbitragevvb.be

 Begas Richard Richard Begas

PSC Limburg

Spoorwegstraat 18
3800 Sint-Truiden
 

011/72 64 20 (tel)
0478/31 27 32 (gsm)
richard.begas@arbitragevvb.be
 De Ruysscher Gilbert De Ruysscher

PSC Oost-Vlaanderen

Klapdorp 50
9170 Sint Pauwels

03/776 34 93 (tel & fax)
0486/57 39 94 (gsm)
gilbert.de.ruysscher@arbitragevvb.be
Sorgeloos Toon Sorgeloos

PSC Vlaams-Brabant

09/225 50 43 (werk)

 

   

Frans Beuselinck

PSC West-Vlaanderen

 

050/21 53 31 (tel)

fransbeuselinck@skynet.be

Landelijke aanduidingen

  Foto Didier Delvael
Geluwesesteenweg 65
8940 Wervik
056/31 39 53 (tel)
0495/59 51 88 (gsm)
didier.delvael@skynet.be

Subcommissie opleiding, cursussen en vervolmaking

Geert Blyaert Geert Blyaert
Dressaertlaan 69
1850 Grimbergen
02/251 51 68 (tel)

geert.blyaert@arbitragevvb.be

Paul Boeckx Waarnemingen

Paul Boeckx
Uitbreidingsstraat 42
2260 Oevel

014/23 44 34 (tel)
0495/27 27 08 (gsm)
paul.boeckx@arbitragevvb.be

Sperlregels, mini- en zitvolley, recreatie en schoolcompetities

Mestdag Michel Michel Mestdagh
Oude Molenstraat 69 bus 4
9100 Sint-Niklaas
03/766 87 46 (tel)
0498/29 06 68 (gsm)
michel.mestdagh@arbitragevvb.be

Nazicht wedstrijdbladen

Guido Ceusters Guido Ceusters
Kaaskantmolenstraat 41
1840 Londerzeel
052/30 06 24 (tel)
0479/71 98 74 (gsm)
guido.ceusters@arbitragevvb.be

Beachvolleybal

Patrick De Maeyer Patrick De Maeyer
Hector Henneaulaan 81
1930 Zaventem
02/720 01 56 (tel)
016/43 11 74 (bureel)
kjell.de.maeyer@telenet.be