VOLLEYSCORES
LIVESCORE
INLOGGEN
Samenstelling Scheidsrechterscommissie

Scheidsrechterscommissie

Verantwoordelijke + Media & communicatie

Kurt Mariën
Adriaan Sanderslei 53
2630 Aartselaar
0479/45 14 03 (gsm)
kurt.marien@arbitragevvb.be

Secretaris

Danny Van Hende
Kerkhovensesteenweg 437 F
3920 Lommel
0495/62 29 38 (gsm)
danny.vanhende@arbitragevvb.be

Leden

Verantwoordelijke Vorming & Scheidsrechterscommissie Volley Antwerpen

Paul Derkinderen 
Jan Blockxlaan 58
2630 Aartselaar
03/888 89 79 (tel)
paul.derkinderen@arbitragevvb.be

 

Recruitment SR’s & Scheidsrechterscommissie Volley Oost-Vlaanderen

Gilbert De Ruysscher
Klapdorp 50
9170 Sint Pauwels
03/776 34 93 (tel & fax)
0486/57 39 94 (gsm)
gilbert.de.ruysscher@arbitragevvb.be

 

Verantwoordelijke Mini- en zitvolley, Recreatie en Schoolcompetities, G-sport, Netbal & Scheidsrechterscommissie Volley Limburg

Richard Begas
Spoorwegstraat 18
3800 Sint-Truiden
011/72 64 20 (tel)
0478/31 27 32 (gsm)
richard.begas@arbitragevvb.be

 

Verantwoordelijke Spelregels & Scheidsrechterscommissie Volley Vlaams-Brabant

Koen Luts
0495/16.47.17
koen.luts@skynet.be

 

Verantwoordelijke Beachvolleybal & Scheidsrechterscommissie Volley West-Vlaanderen

Frans Beuselinck
050/21 53 31 (tel)
fransbeuselinck@skynet.be
Aanduidingen & verantwoordelijke nazicht wedstrijdbladen en waarnemingen

Didier Delvael
Geluwesesteenweg 65
8940 Wervik
056/31 39 53 (tel)
0495/59 51 88 (gsm)
didier.delvael@skynet.be

 

Medewerkers

Waarnemingen

Paul Boeckx
Uitbreidingsstraat 42
2260 Oevel
014/23 44 34 (tel)
0495/27 27 08 (gsm)
paul.boeckx@arbitragevvb.be

 

Nazicht wedstrijdbladen

Guido Ceusters
Kaaskantmolenstraat 41
1840 Londerzeel
052/30 06 24 (tel)
0479/71 98 74 (gsm)
guido.ceusters@arbitragevvb.be