VOLLEYSCORES
LIVESCORE
INLOGGEN
Secretariaat

SECRETARIAAT

Volley Vlaanderen VZW
Beneluxlaan 22, 1800 VILVOORDE
Tel. : (02) 257 16 00

Email : info@volleyvlaanderen.be
Website : http://www.volleyvlaanderen.be

Openingsuren:

van maandag t.e.m. vrijdag

van 07.00u tot 12.00u
van 12.30u tot 16.30u

Rekeningnummer: KBC: 737-0018558-74
IBAN : BE16 7370 0185 5874
BIC : KREDBEBB
BTW-nummer : BE0417 414 853

Carla Cauwenberghs ledenadministratie en administratie allerlei
carla.cauwenberghs@volleyvlaanderen.be
02/257.16.00
Yolande Van Dorslaer competitie
ledenadministratie en administratie allerlei
yolande.vandorslaer@volleyvlaanderen.be
02/257.16.04
Mellory Blanckaert boekhouding
mellory.blanckaert@volleyvlaanderen.be
02/257.16.06
Joeri Van de Wiele sporttechnisch coördinator recreatieve sportbeoefening
opvolging coachlicenties
joeri.vandewiele@volleyvlaanderen.be
02/257.16.03
Karin Verlinden administratief coördinator
karin.verlinden@volleyvlaanderen.be
02/257.16.01
Geert De Dobbeleer algemeen directeur Volley Vlaanderen
geert.dedobbeleer@volleyvlaanderen.be
02/257.16.10
Stefaan De Brabandere Clubcoach
stefaan.debrabandere@volleyvlaanderen.be
02/257.16.09
0494/99.16.49
Wim Backaert Clubcoach
wim.backaert@volleyvlaanderen.be
02/257.16.05
0498/63.00.21
Kristof De Loose directeur sportkader opleiding
kristof.deloose@volleyvlaanderen.be
02/257.16.29
Sabine Neukermans administratief medewerker Topvolley
sabine.neukermans@volleyvlaanderen.be
02/257.16.07
Eva Horemans administratief medewerker Topvolley
eva.horemans@volleyvlaanderen.be
02/257.16.22
Myriam Dooms administratief medewerker Topsportschool
myriam.dooms@volleyvlaanderen.be
02/257.16.08
Koen Hoeyberghs algemeen directeur Topsport
koenraad.hoeyberghs@telenet.be
02/257.16.12
Dominique Baeyens technisch directeur kader TSV en under ages 02/257.16.11
Fien Callens trainer TSV – meisjes 1 02/257.16.23
Robin De Bont trainer TSV – meisjes 2 02/257.16.23
Kris Eyckmans trainer TSV – jongens 1 02/257.16.23
Mieke Moyaert trainer TSV – jongens 2 02/257.16.23
Wim De Boeck jeugdtrainer instroom
Lieven Vrijders jeugdtrainer instroom
Bram Wuyts fysiotherapeut 02/257.16.19