VOLLEYSCORES
LIVESCORE
INLOGGEN
Medewerkers

Medewerkers

Willy Corbeel

Secretaris-Generaal
secretaris.generaal@volleyvlaanderen.be
02/257.16.12

Meer info

Geert De Dobbeleer

Algemeen Directeur
geert.dedobbeleer@volleyvlaanderen.be
02/257.16.10
0495/10.24.49

Meer info

Karin Verlinden

Verantwoordelijke personeelsadministratie
karin.verlinden@volleyvlaanderen.be
02/257.16.01

Meer info

Carla Cauwenberghs

Verantwoordelijke club- en ledenadministratie
carla.cauwenberghs@volleyvlaanderen.be
02/257.16.00

Meer info

Yolande Vandorslaer

Verantwoordelijke competitie
Aanspreekpunt voor integriteit
yolande.vandorslaer@volleyvlaanderen.be
02/257.16.04

Meer info

Mellory Blanckaert

Verantwoordelijke boekhouding
mellory.blanckaert@volleyvlaanderen.be
02/257.16.06

Meer info

Stefaan Debrabandere

Clubcoach
stefaan.debrabandere@volleyvlaanderen.be
02/257.16.09
0494/99.16.49

Meer info

Wim Backaert

Clubcoach
wim.backaert@volleyvlaanderen.be
02/257.16.05
0498/63.00.21

Meer info

Joeri Van de Wiele

Clubcoach
joeri.vandewiele@volleyvlaanderen.be
02/257.16.03

Meer info

Kristof De Loose

Verantwoordelijke trainersopleidingen en -bijscholingen
kristof.deloose@volleyvlaanderen.be
02/257.16.29

Meer info

Koen Hoeyberghs

Directeur Topsport
koenraad.hoeyberghs@telenet.be
0474/97.89.64

Meer info

Sabine Neukermans

Verantwoordelijke organisaties TopVolleyBelgium
sabine.neukermans@volleyvlaanderen.be
02/257.16.07

Meer info

Eva Horemans

Verantwoordelijke administratie TopVolleyBelgium
eva.horemans@volleyvlaanderen.be
02/257.16.22

Meer info

Myriam Dooms

Verantwoordelijke administratie TopSportschoolVolleybal
myriam.dooms@volleyvlaanderen.be
02/257.16.29

Meer info

Dominique Baeyens

Technisch Directeur kader TSV en under ages
02/257.16.11

Meer info

Fien Callens

Trainster TSV – meisjes 1
02/257.16.23

Meer info

Robin De Bont

Trainer TSV – meisjes 2
02/257.16.23

Meer info

Kris Eyckmans

Trainer TSV – jongens 1
02/257.16.23

Meer info

Mieke Moyaert

Trainster TSV – jongens 2
02/257.16.23

Meer info

Wim De Boeck

Jeugdtrainer instroom

Meer info

Lieven Vrijders

Jeugdtrainer instroom

Meer info

Bram Wuyts

Fysiotherapeut
02/257.16.19

Meer info